Вхід на концерт вільний!!! 

Рашель Джанті ─ людина світу за визначенням. Її батьки родом з Гаїті. Сама Рашель народилася в Нью-Йорку, виросла в Монреалі, живе в Берліні. Її спів захоплює й знавців, й звичайних слухачів. Фани Рашель уважно слідкують за анонсами її концертів у країнах Європи та Америки на сторінці співачки. Співачка багато дає концертів як волонтер програми День внутрішнього миру, тому на ці виступи можна потрапити безкоштовно. Один з них відбувся днями у Генуї (Італія).  

Цікаво, що коли в Організації Об’єднаних Націй шукали співачку для церемонії відкриття Міжнародної конференції з нагоди боротьби з рабством на африканському континенті, то запросили саме її, адже Гаїті була першою країною в Африці, де було скасовано рабство.  

Вокал - пристрасть і сенс життя Рашель. Як співачка на бек-вокалі у Селін Діон вона багато подорожувала світом. Розпочавши сольну кар'єру, записала вже три альбоми. Особливе місце в її музичній біографії посідають виступи в якості гостьового вокаліста зі всесвітньо відомим Віденським хором хлопчиків.  

Як співачка і автор пісень Рашель дебютувала з альбомом D'AME SOUL, який був визнаний «альбомом автентичної французької душі». Нині співачка повернулася до свого першого кохання - джазу. Швидко зростає аудиторія поціновувачів її нового захоплюючого проекту The AfroJazz Experience.  

Разом з віртуозом піаніно Фальком Боніцем Рашель створила групу SPIRIT OF JOY, чий jazz, soul, pop and gospel із ентузіазмом сприймає публіка по всій Європі.   

Магнетичний спів Рашель Джанті можна буде почути 22 квітня 2017 року на Еволюції свідомості під час першого виступу SPIRIT OF JOY в Україні.