Карепрост, Careprost, СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, (bimatoprost ophthalmic solution) 0.03% 3 мл.

11080

Новое

Упаковка: 3 мл 

Застосовувати Карепрост потрібно послідовно і акуратно. Щоб побачити, як буквально на очах змінюються і зростають Ваші вії, зробіть фотографії вій на 0-й, 4-й, 8-й, 12-й і 16-й тижнях застосування. Після виконання основних рекомендацій, вже через 4-8 тижнів ви помітите різницю, а через 16 тижнів побачите кінцевий результат своєї праці - густі пишні довгі вії

Подробнее

264 грн.

Подробнее

Карепрост 3 мл. Сан Фарма, Careprost Sun Pharmaceutical Industries Ltd., СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, Аюрведа GAURI  

Упаковка:
3 мл  

ОПИС ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ Карепрост (Careprost) 

Природний вид вій з шикарним об'ємом і вражаючою довжиною, відразу приковує до себе увагу і захоплені погляди. Але найголовнішою особливістю є те, що вії виглядають здоровими, з насиченим темним відтінком, і їх не обов'язково фарбувати тушшю. Про таке багатство мріє кожна жінка! Але природа часто не обдаровує нас тими перевагами, якими хотілося б. На щастя, в нашому сучасному житті прогрес не стоїть на місці, даючи можливість доповнити ці недоліки природи, і досягти бажаного результату за допомогою інноваційних засобів. 

Одним з таких засобів є Careprost (Карепрост) 3 мл - засіб для стимулювання росту вій і брів. Засіб прискорює ріст волосків, збільшуючи їх об'єм, густоту, і надаючи більш темніший і насиченіший відтінок. 

Склад: 

Bimatoprost 0,03 % 

Benzalkonium Chloride Solution 0,01% 

Вода

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, алергія на компоненти, вагітнійсть, період лактації.

Термін придатності: 18 місяців з дати виготовлення. Зберігати у прохолодному (8 - 25 °С), захищеному від світла місці.

Дата виготовлення та кінцевий термін придатності вказано на упаковці.

Виробник: Сан Фармасютікалз Інд.Лтд. Акме плаза, Андхері-Курта роуд, Андхері, Мумбай - 400059, Махараштра, Індія

Тел: (+91 22) 4324 4324

https://www.sunpharma.com/ https://www.sunpharma.com  Надалі після застосування засобу спостерігається збільшення довжини натуральних вій на 30%, а густого об'єму - практично в 2 рази, в порівнянні з результатом до початку використання. Економічна комплектація Careprost, розміром в 3 мл, дозволяє користуватися препаратом безперервно 2-3 місяці.

Компонентний склад засобу є ідентичним за складом популярного і найбільш відомого препарату для росту брів і вій Careprost (Карепрост). До складу Карелаш входить компонент Біматопрост - активний елемент природного походження з коралів морського світу, який здатний ефективно впливати на прогресивне зростання волосків, їх множення і зміцнення.

Біматопрост отримують з коралів(або сінтезуют штучно з природних компонентів), це корисна жирна кислота, яка робить позитивний вплив на регенерацію тканин і ріст клітин.

Особливості засобу Careprost в перевіреній та підтвердженній дії, можливісті і зручністі замовлення і доставки, легкісті в нанесенні і прекрасний результат після застосування. Зараз на косметичному ринку пропонується велика кількість способів і засобів, які обіцяють чудовий результат і стан вій. І дуже важливо з цієї кількості вибрати найкращі варіанти. Пропонуємо вам один з таких варіантів - Careprost (Карепрост), з природною компонентною основою і карколомним результатом з красивими і міцними віями, який стане найбажанішим подарунком для будь-якої представниці прекрасної статі.

Надайте своєму погляду чарівну свіжість, здоров'я і неперевершену красу!

Спосіб застосування:

Наносити засіб для вій Карепрост необхідно безпосередньо перед сном один раз в день. Якщо ви носите контактні лінзи, слід зняти їх, після чого видалити декоративну косметику і добре промити обличчя.

Наберіть на аплікатор одну краплю розчину, після чого проведіть його кінчиком по корінню верхніх вій, рухаючись від внутрішнього куточка до зовнішнього. При попаданні крапель на будь-які інші ділянки шкіри, видаліть їх сухою серветкою.

Побічна дія

Найбільш часто зустрічаються побічні ефекти від застосування розчину Careprost - це свербіж і / або почервоніння повік. Ці симптоми спостерігалися, приблизно, у 4% пацієнтів. Розчин Careprost може так само викликати інші, рідше зустрічаються побічні ефекти, які зазвичай спостерігаються на шкірі біля тих ділянок, на які наноситься Careprost. Серед таких ефектів - зміна кольору шкіри, подразнення очей, сухість очей і почервоніння повік.

Важлива інформація!

Застосовувати Careprost допустимо тільки в області брів і верхніх вій, наносячи виключно на основу волосків. Категорично неприпустимо наносити краплі на нижні повіки, так як це викличе надмірне зростання волосків, що має низьку естетичність і викликає значний дискомфорт.  

Описание на русском:

Чтобы быть обладательницей длинных и густых ресниц, которые вызывают восхищение у окружающих, нужно попробовать использовать этот эффективный чудо-препарат и регулярно несложно ухаживать за ресницами. Верните ресницам здоровый объем, глазам – красоту женского взгляда! Для лечения и восстановления длины и оттенка ресниц, используйте Карепрост! 

Капли Careprost – офтальмологическое лекарство усиленного действия направленное на лечение поврежденных и маленьких по природе ресниц. 

Активные ингредиенты Карепроста: 

Биматопрост (Bimatoprost). Гормоноподобное вещество, синтезированное из морских кораллов, похожее на то, что есть у нас в организме. Это вещество улучшает кровоснабжение фолликулов ресниц а также увеличивает продолжительность жизненной фазы ресничного фолликула. Это приводит к тому, что появляется большое количество новых ресниц, а жизненный цикл уже имеющихся ресничек удлиняется. Благодаря этому они значительно реже выпадают и вырастают гораздо длиннее, чем при обычном цикле роста.

Производится в Индии, фармацевтической компанией Sun Pharmaceutical Industries.

К использованию разрешается всем пациенткам старше 18 лет. 

Карепрост - (Careprost) Фармацевтическое назначение: 

Карепрост – это высокоэффективное косметическое средство для лечения и укрепления ресниц. Активизирует физически рост ресниц, увеличивает их объем и улучшает окраску. Занимается обновлением поврежденных, ломких и слабых ресниц после наращивания и тяжелых заболеваний, в том числе гипотрохиаза. 

Эффективность использования капель Карепрост 

Действующее вещество капель, фармацевтический раствор Биматопрост, успешно использующийся в медицине для восстановления простагландиновых рецепторов. Именно он дает возможность увеличить объем и длину ресниц минимум в 2 раза. 

Чтобы заменить явные результаты, достаточно регулярно наносить лекарство на ресницы в течение 3 – 4 недель. 

Оптимальный курс лечения – 3 месяца. 

Способ применения: 

Капли Карепрост наносятся 1 раз в день, на ночь – перед сном, на заранее очищенную от макияжа, кожу век, при помощи стерильного аппликатора. 
Капли необходимо наносить только на верхние веки по линии ресниц.
Прежде чем начать использование капель, удалите контактные линзы, с расчетом на то, что одеть их можно будет не раньше через 30 минут после нанесения лекарства. 

Совет офтальмолога:

Прежде чем начать лечение ресниц, убедитесь, что вы не принимаете никаких препаратов подавляющих в организме развитие ЦНС. Их взаимодействие с каплями, может снизить эффективность лечения. 

Противопоказания:

Офтальмологи, не рекомендуют использовать Карепрост для ресниц беременным женщинам, и женщинам, кормящим ребенка грудью.
Пациентам, имеющим высокую чувствительность кожи, а также людям с индивидуальной непереносимостью раствора Биматопрост.
Прежде чем начать лечение лучше всего пройти обследование у врача. 

Побочные действия:

Уникальность капель в том, что они воздействуют на циклическую фазу роста фолликул волос, тем самым увеличивают продолжительность их развития. При этом, клиническими исследованиями было подтверждено, Карепрост не вызывает побочных действий, и не может повлиять на самочувствие человека. 

Производство: в Индии, фармацевтической компанией Sun Pharmaceutical Industries. 

Интернет-магазин Гаури http://gauri.com.ua/ - Аюрведические препараты, Индийская косметика для здоровья и красоты с доставкой по всей Украине

Отзывы

Написать отзыв

Карепрост, Careprost, СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, (bimatoprost ophthalmic solution) 0.03% 3 мл.

Карепрост, Careprost, СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, (bimatoprost ophthalmic solution) 0.03% 3 мл.

Упаковка: 3 мл 

Застосовувати Карепрост потрібно послідовно і акуратно. Щоб побачити, як буквально на очах змінюються і зростають Ваші вії, зробіть фотографії вій на 0-й, 4-й, 8-й, 12-й і 16-й тижнях застосування. Після виконання основних рекомендацій, вже через 4-8 тижнів ви помітите різницю, а через 16 тижнів побачите кінцевий результат своєї праці - густі пишні довгі вії

Написать отзыв

Аксессуары

Покупатели этого товара так же приобрели:

30 другие товары из этого раздела: