Карепрост Плюс 3 мл. Сан Фарма, Careprost Plus Sun Pharmaceutical Industries Ltd., СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, Аюрведа Увеличить

Карепрост Плюс 3 мл. Сан Фарма, Careprost Plus Sun Pharmaceutical Industries Ltd., СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, Аюрведа

15083

Новое

Карепрост Плюс - это усиленная формула препарата Карепрост - для утолщения и роста ресниц. В состав Карепрост плюс (Careprost Plus) входит жирная кислота, биматопрост (bimatoprost – 0.03% раствор) и тимолол малеат - 0,5%, стимулирующие рост ресниц и бровей

Подробнее

255 грн.

Подробнее

Карепрост Плюс (усиленная формула) Сан Фарма, Careprost Plus Sun Pharmaceutical Industries Ltd., СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, Аюрведа 

Упаковка:
3 мл 

ОПИС ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ Карепрост плюс (Careprost Plus) 

Природний вид вій з шикарним об'ємом і вражаючою довжиною, відразу приковує до себе увагу і захоплені погляди. Але найголовнішою особливістю є те, що вії виглядають здоровими, з насиченим темним відтінком, і їх не обов'язково фарбувати тушшю. Про таке багатство мріє кожна жінка! Але природа часто не обдаровує нас тими перевагами, якими хотілося б. На щастя, в нашому сучасному житті прогрес не стоїть на місці, даючи можливість доповнити ці недоліки природи, і досягти бажаного результату за допомогою інноваційних засобів. Одним з таких засобів є Карепрост плюс (Карепрост) 3 мл - засіб для стимулювання росту вій і брів. Засіб прискорює ріст волосків, збільшуючи їх об'єм, густоту, і надаючи більш темніший і насиченіший відтінок. 

Склад:

Bimatoprost 0,03 %
Timolol Maleate 0,5%
Benzalkonium Chloride Solution 0,01%
Вода 

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, алергія на компоненти, вагітнійсть, період лактації. 

Термін придатності: 18 місяців з дати виготовлення. Зберігати у прохолодному (8 - 25 °С), захищеному від світла місці. 

Дата виготовлення та кінцевий термін придатності вказано на упаковці. 

Виробник: Сан Фармасютікалз Інд. Лтд. 

Акме плаза, Андхері-Курта роуд, Андхері, Мумбай - 400059, Махараштра, Індія 

Тел: (+91 22) 4324 4324 

Надалі після застосування засобу спостерігається збільшення довжини натуральних вій на 30%, а густого об'єму - практично в 2 рази, в порівнянні з результатом до початку використання. Економічна комплектація Карепрост плюс, розміром в 3 мл, дозволяє користуватися препаратом безперервно 2-3 місяці. 

Компонентний склад засобу є ідентичним за складом популярного і найбільш відомого препарату для росту брів і вій Карепрост плюс (Карепрост). До складу Карелаш входить компонент Біматопрост - активний елемент природного походження з коралів морського світу, який здатний ефективно впливати на прогресивне зростання волосків, їх множення і зміцнення. 

Біматопрост отримують з коралів (або сінтезуют штучно з природних компонентів), це корисна жирна кислота, яка робить позитивний вплив на регенерацію тканин і ріст клітин. 

Особливості засобу Карепрост плюс в перевіреній та підтвердженній дії, можливісті і зручністі замовлення і доставки, легкісті в нанесенні і прекрасний результат після застосування. Зараз на косметичному ринку пропонується велика кількість способів і засобів, які обіцяють чудовий результат і стан вій. І дуже важливо з цієї кількості вибрати найкращі варіанти. Пропонуємо вам один з таких варіантів - Карепрост плюс (Карепрост), з природною компонентною основою і карколомним результатом з красивими і міцними віями, який стане найбажанішим подарунком для будь-якої представниці прекрасної статі. 

Надайте своєму погляду чарівну свіжість, здоров'я і неперевершену красу! 

Спосіб застосування: 

Наносити засіб для вій Карепрост плюс необхідно безпосередньо перед сном один раз в день. Якщо ви носите контактні лінзи, слід зняти їх, після чого видалити декоративну косметику і добре промити обличчя. 

Наберіть на аплікатор одну краплю розчину, після чого проведіть його кінчиком по корінню верхніх вій, рухаючись від внутрішнього куточка до зовнішнього. При попаданні крапель на будь-які інші ділянки шкіри, видаліть їх сухою серветкою. 

Побічна дія 

Найбільш часто зустрічаються побічні ефекти від застосування розчину Карепрост плюс - це свербіж і / або почервоніння повік. Ці симптоми спостерігалися, приблизно, у 4% пацієнтів. Розчин Careprost може так само викликати інші, рідше зустрічаються побічні ефекти, які зазвичай спостерігаються на шкірі біля тих ділянок, на які наноситься Карепрост плюс. Серед таких ефектів - зміна кольору шкіри, подразнення очей, сухість очей і почервоніння повік. 

Важлива інформація! 

Застосовувати Карепрост плюс допустимо тільки в області брів і верхніх вій, наносячи виключно на основу волосків. Категорично неприпустимо наносити краплі на нижні повіки, так як це викличе надмірне зростання волосків, що має низьку естетичність і викликає значний дискомфорт. 

Русский текст описание: 

Чтобы быть обладательницей длинных и густых ресниц, которые вызывают восхищение у окружающих, нужно попробовать использовать этот эффективный чудо-препарат и регулярно несложно ухаживать за ресницами. Верните ресницам здоровый объем, глазам – красоту женского взгляда! Для лечения и восстановления длины и оттенка ресниц, используйте Карепрост! 

Капли Careprost – офтальмологическое лекарство усиленного действия направленное на лечение поврежденных и маленьких по природе ресниц. 

Производится в Индии, фармацевтической компанией Sun Pharmaceutical Industries.
К использованию разрешается всем пациенткам старше 18 лет. 

Карепрост - (Careprost) Фармацевтическое назначение: 

Карепрост – это высокоэффективное косметическое средство для лечения и укрепления ресниц. Активизирует физически рост ресниц, увеличивает их объем и улучшает окраску. Занимается обновлением поврежденных, ломких и слабых ресниц после наращивания и тяжелых заболеваний, в том числе гипотрохиаза. 

Эффективность использования капель Карепрост 

Действующее вещество капель, фармацевтический раствор Биматопрост, успешно использующийся в медицине для восстановления простагландиновых рецепторов. Именно он дает возможность увеличить объем и длину ресниц минимум в 2 раза. 

Чтобы заменить явные результаты, достаточно регулярно наносить лекарство на ресницы в течение 3 – 4 недель. 

Оптимальный курс лечения – 3 месяца. 

Способ применения: 

Капли Карепрост наносятся 1 раз в день, на ночь – перед сном, на заранее очищенную от макияжа, кожу век, при помощи стерильного аппликатора. 
Капли необходимо наносить только на верхние веки по линии ресниц.
Прежде чем начать использование капель, удалите контактные линзы, с расчетом на то, что одеть их можно будет не раньше через 30 минут после нанесения лекарства. 

Совет офтальмолога:

Прежде чем начать лечение ресниц, убедитесь, что вы не принимаете никаких препаратов подавляющих в организме развитие ЦНС. Их взаимодействие с каплями, может снизить эффективность лечения. 

Противопоказания:

Офтальмологи, не рекомендуют использовать Карепрост для ресниц беременным женщинам, и женщинам, кормящим ребенка грудью.
Пациентам, имеющим высокую чувствительность кожи, а также людям с индивидуальной непереносимостью раствора Биматопрост.
Прежде чем начать лечение лучше всего пройти обследование у врача. 

Побочные действия:

Уникальность капель в том, что они воздействуют на циклическую фазу роста фолликул волос, тем самым увеличивают продолжительность их развития. При этом, клиническими исследованиями было подтверждено, Карепрост не вызывает побочных действий, и не может повлиять на самочувствие человека. 

Производство: в Индии, фармацевтической компанией Sun Pharmaceutical Industries. 

Интернет-магазин Гаури http://gauri.com.ua/ - Аюрведические препараты, Индийская косметика для здоровья и красоты с доставкой по всей Украине!

Отзывы

Написать отзыв

Карепрост Плюс 3 мл. Сан Фарма, Careprost Plus Sun Pharmaceutical Industries Ltd., СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, Аюрведа

Карепрост Плюс 3 мл. Сан Фарма, Careprost Plus Sun Pharmaceutical Industries Ltd., СТИМУЛЯТОР ДЛЯ РОСТУ ВІЙ, Аюрведа

Карепрост Плюс - это усиленная формула препарата Карепрост - для утолщения и роста ресниц. В состав Карепрост плюс (Careprost Plus) входит жирная кислота, биматопрост (bimatoprost – 0.03% раствор) и тимолол малеат - 0,5%, стимулирующие рост ресниц и бровей

Написать отзыв

Аксессуары

Покупатели этого товара так же приобрели:

30 другие товары из этого раздела: